Turdus Merula


Stránky jednoho karlínského kosa turdus merula
 

Náhodný kos

náhodný kosKosí galerkaKosí CD

kosí CD Stáhněte si kosí CD

Kontakt

K odeslání emailu použijte formulář Psaní pro kosa.

Registrace

Pro registraci použijte registrační formulář.

RSS

Kosí RSS kanál

Odkazy

Heuréka ... Stage left

23. září 2009
Martin Barre, muzikant a kytarista kapely Jethro Tull, vydal v roce 2003 sólovou desku Stage Left - v pořadí čtvrtou - zatím poslední. Tak zhruba tři roky ji sháním (no nepřetrhnu se) a sehnat nemohu. Říkal jsem si, že na ni prostě jednoho dne narazím, protože ji dříve nebo později budou normálně prodávat, nebo ji někdo šoupne do bazaru. Jsem strašně naivní. Obešel jsem "všechny" kamenné prodejny i bazary CDček v Praze, ale nikde nic. V bazaru na Újezdě se pán od CDček zahleděl do minulosti a pravil, že od Martina Barra nikdy žádnou desku ani neviděl. Já tedy taky ne.
Chtěl jsem si tu desku koupit přes internet ze zahraničí, mají ji například v Polsku, ale musel bych si zakládat další účet a kvůli jednomu CDčku mi to přišlo zbytečné.
Taky mi jedna děvenka to CDčko slíbila jako dárek, ale to byl samozřejmě blbý vtip (opět jsem byl naivní).
Posledních pár týdnů na to CDčko myslím tak intenzivně, že si mě téměř samo našlo. Prostě mi přišel email z fankubu Jethro Tull s odkazem na český internetový obchod Audio3, kde se dají sehnat všelijaké hudební rarity (nejenom), v tomto případě šlo o vynilovou (černou) desku Aqualung - pro fajnšmekry a nebo sběratele. No a tam jsem Stage Left konečně našel a objednal. Datum expedice je sice až 28.10.2009, ale to mi vůbec nevadí ... budu se (tentokrát snad ne naivně) těšit. Každopádně dám vědět jak to dopadlo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Všechny články