Turdus Merula


Stránky jednoho karlínského kosa turdus merula
 

Náhodný kos

náhodný kosKosí galerkaKosí CD

kosí CD Stáhněte si kosí CD

Kontakt

K odeslání emailu použijte formulář Psaní pro kosa.

Registrace

Pro registraci použijte registrační formulář.

RSS

Kosí RSS kanál

Odkazy

Něco o prázdninách

3. září 2009
Kytary Taky jsem si udělal „prázdniny“ a tak trochu jsem se vykašlal na stránky. Bylo to bezva … chodil jsem do práce, na zkoušky s kapelou, četl jsem si, poslouchal jsem muziku, hrál jsem si na kytary a na piano, předělal jsem si jeden pokoj, měl jsem týden dovolené a sežral jsem tolik antibiotik, že budu do 150 let zdravej (to už snad nebudu chodit do práce). Ale hlavně jsem si koupil novou elektrickou kytaru Godin SD (na obrázku … vyfotil jsem i druhou kytaru, aby jí to nebylo líto … znáte kytary!) a legální nahrávací software Cubase Essential 4 (od té doby jsem ale nic moc nenahrál, tak nevím, jestli zase nenainstaluju tu kradenou verzi).

V prodejně CDček jsem ulovil skvělé CD jazzového kytaristy Jima Halla Concierto a skvělého pianistu Oscara Petersona, který hezky zjazzoval skladby George Gershwina – lahůdka.

V knihkupectví jsem narazil do knížky Životy velkých skladatelů … ještě mě trochu pobolívá čelo … zrovna byla ve slevě, tak jsem si ji koupil a používám ji jako zarážku na ostatní knížky.

Několikrát jsem vyrazil na výstavu Cesta života / Rabi Löw do Císařské konírny na Pražském hradě, ale ještě jsem tam nedošel, snad bude úspěšný příští pokus.

Zaregistroval jsem se na hudebním portálu Bandzone, tak očekávám, že budu brzo slavnej …

Vytvořil jsem galerii kosů, tzv. kosí galerku a taky formulář, ze kterého mi můžete posílat zprávy, stačí jen uhodnout které zvíře je na obrázku - pro jistotu je tam nápověda. Budu se naivně těšit.

Taky jsem občas zapnul televizi, ale většinou mi rušil obraz ten divnej člověk Paroubek, tak jsem ji zase raději vypnul. Ten člověk ve mně probouzí hrůzostrašné představy, že v těch 150ti ještě do práce chodit budu.

To je ale smutný závěr, co říkáte?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Všechny články